Úvod

17. května 2015 v 10:28 | Samuel K. Shion |  O blogu

!!!WELCOME LADIES AND GENTLEMEN!!!

Vítejte, mé jméno zní Samuel K. Shion a budu vás provázet na tomto blogu. V součtu je toto již můj asi pátý blog, tedy z těch, na které jsem pyšný, ostatní jsou již dávno smazány a nevím, kolik jich bylo. Začínal jsem jako Aki na asianbl blogu. Osobní důvody mne donutily tento blog opustit a stát se již Samuelem K. Shionem na knivesandpens blogu. Tehdy jsem vytvořil své první vznešené království a nechtěl jsem jej zalívat bolestí, z které jsem se též potřeboval někam vypsat a pro tyto účely jsem založil tsuki-no-bara blog, kde jsem se podepisoval jako Rin-kun. Aktivita na jednom blogu se pro mne stala něčím nezvladatelným, natož, když já měl dva. Čas mi ukázal, že i bolest a krev dokáží být svým sadistickým způsobem součástí vznešenosti a tak jsem rozhodl, dát ony dva blogy dohromady, nejlepším řešením se mně zdál nový blog, kam bych nastahoval to nejlepší z těch dvou a ony dva poté smazal. Každý se dopočítá toho, že jsem vynechal ještě jeden blog, který si spolu s tímto ponechám, jelikož je společný s jedním kamarádem a měl by sloužit k zveřejňování našeho rpg příběhu, zatím však ani jeden z nás nenachází dostatek času a trpělivosti, takže blog prozatím tak nějak stojí.
Od tohoto blogu tedy očekávám, že se mně stane centrálním blogem, abych jich již neměl tolika. Toužím zde přidávat více, než své příběhy a myšlenky. Představuji si, že bych mohl čas od času napsat nějakou recenzi třeba na anime, knihu, film možná i cosplayery (moc cosplayerů sice neznám, ale přinejhorším se mně tato rubrika bude hodit na mé vlastní plány xD).
Jak jste si již mohli všimnout, můj život se točí kolem vznešenosti. Myslím, že, co považuji za vznešenost a jak vlastně tedy uvažuji apod., nemusím nyní říkat, brzy to poznáte sami prostřednictvím mého vyjadřování nebo možná i článků ve formě úvah.
Na úvod je toto vše, už tak se to dosti protáhlo. Užijte si vaši návštěvu zde a ctěte motto blogu, jelikož pro neumělecké duše, které nemají v ústech nic než sprostotu, zde není místo (jinými slovy, prosím, při komentování článků se chovejte slušně :D )


Váš lord Samuel K. Shion
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám dess blogu?

Ano ^-^ 100% (4)
Ne -__- 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama