Anime: Amnesia

29. října 2015 v 14:59 | Samuel K. Shion |  Anime
Úvodní kecy:
Ahojky. Takže, jelikož mám dneska spoustu práce, tak jdu dělat okamžitě cokoliv jiného XDD. Nemám dneska moc náladu na přesouvání článků, takže něco trochu jiného. Podle rubrik jste si mohli všimnout, že jsem tu neměl v plánu jenom odhazovat svojí tvorbu. Chtěl jsem také psát recenze na různá anime, mangy, jinou literaturu či filmy. Začal bych těmi anime, jelikož to bude nejjednodušší (neříkám, že to bude jednoduché xD).
Mluvil bych pouze o anime, která jsem viděl opravdu celá, v případě, že má anime více řad, bych mluvil o každé řadě zvlášť. Takhle ze začátku bych to vzal i trochu podle abecedy XD následně podle toho, jak se budu na anime dívat. Neplánuji hodnotit všechna anime, co jsem kdy viděl, jen taková, o kterých bych vyloudil víc, než jednu větu typu "Ušlo to." xD. Vždy bych začal nějakým základním info o anime a zakončil to svým názorem (nečekejte ode mě žádné romány XD)
Takže první, co bych tu měl (podle abecedy) je anime Amnesia...

Název: AMNESIA

Počet epizod: 12

Žánr: bishounen, harém, shoujo
Děj:
1. srpna se hlavní hrdinka Heroine probudí v neznámé kavárně s těžkou amnésii. Co je to za místo? Proč se tam nachází? Jaký je její život? To jsou otázky na které nezná odpověď. Naštěstí Heroine narazí na zvláštního chlapce Oriona, který jí pomůže s řešením těchto problémů. (zdroj: http://akiba.cz/anime/Amnesia-2013 )

Rok vydání: 2013

Můj názor:
Toto anime mě hned velmi oslovilo, jelikož mám rád harémy s krásnými kluky xD. Osobně si myslím, že hrdinky harémů nejsou všechny tak moc špatné, jak se říká, ale také k nim mám lehký odpor, to se však nedá říct o Heroine. Ona mi tam ani trochu nevadila, naopak měl jsem jí hrozně rád. Navíc na rozdíl od většiny harémových hrdinek je Heroine hrozně hezká :3 .Co se mužských postav týče, jako u většiny harémovek, nemám oblíbence, protože jsou všichni moc boží <3 , i když cítím lehké preference k Tomovi, ale to je asi hlavně tím, že Toma je mi z nich povahově nejpodobnější. Jediné, co mě naštvalo... nebo jako naštvalo... no jako ne úplně naštvalo... ale jiné slovo pro to nemám, ale jako celkem naštvalo, byl ten konec. Celé anime, upe celé anime čolek čeká, kterého z nich si vybere a na konci, když spojí před tou těžkou volbou, tak se rozhodne a jde, ale neukážou vám, pro koho se tedy vlastně rozhodla -___- , já vím, že je to prostě podle hry a v té hře je ona volba na tobě, takže to ukázat nemohli, ale... já to prostě chci vědět xDDD.


Co se celkového příběhu týče, tak se mi ten nápad hrozně líbí. Štve mě, že spousta lidí vidí harémovku a buď se hned rozplývá nad krásnými kluky nebo hned bručí "Není to nic než hromada hezkejch kluků", ale na příběh už se nikdo nekouká. To je ale škoda, třeba zrovna Amnesia má podle mě krásný děj. Dívka, která má amnésii a pokaždé, když už má pocit, že o sobě něco zjistila, se probudí a znovu je 1. srpna a všechno je zase jinak - nevím, jak vám, ale mně to zní epicky :3 a to anime je vážně epické.


Na konec něco málo o tom, jak je to nakreslené a k openingu a endingu. Úplně miluji ten opening a ending, oboje jsou to moc krásné písničky s úžasnými videi, samozřejmě na tom má velký podíl i to, že ty postavy jsou vážně úžasně nakreslené, ale celkově je to moc hezky udělané. Jinak nemohu nezmínit vážně krásné a originální oči. Plánoval jsem zkusit podobné také kreslit, ale pak jsem se na to vykašlal XD (to jsem celý já).


Nuže to by bylo všechno. Snažil jsem se doplnit to o obrázky, aby to nevypadalo tak krátké XDD. Celkem mě to baví, takhle se vypisovat ze svých pocitů z anime :3 , určitě brzy napíšu další článek (na řadě by mělo být SnK (je to podle abecedy, v pc to mám jako Attack on Titan XD))

Děkuji za váš čas a zatím :)

Váš lord Samuel K. Shion
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama