Akicon a Nové CP plány

3. listopadu 2015 v 23:39 | Samuel K. Shion |  Cosplay
Úvod:
Ahojky. Tak zase nějaký článek pro neexistující čtenáře xD. Jak už jste asi pochopili, byl jsem na Akiconu. Nechce se mi psát dlouhý článek o tom, jaké to tam bylo, protože pro mě to byl spíše pytel osobních krizí >__< . Nejvíce kladného, co z Akiconu mám, se týká cosplayů a proto jsem se rozhodl spojit to s jiným plánovaným článkem ^^

Shrnutí pozitivních zážitků z Akiconu:
Jedna ze tří věcí, které bych chtěl zmínit jako pozitivní na Akiconu, se dá jednoduše nazvat vyprázdnění peněženky. Ano, je to pozitivní, jelikož vyprázdnění peněženky na conu znamená nákupy na stáncích a nové anime věcičky do mého vlastnictví, které zlepšují moji na conech vždy něčím zkaženou náladu. Abych to neprodlužoval, koupil jsem si plakát a naprosto cute klíčenku s anime Karneval a především naprosto awwww tričko s Yatem :3Čímž se dostávám k bodu číslo dvě, jedním slovem - Yato. Není to úplně včera, co jsem viděl Noragami a až do Akiconu jsem vůbec nevěděl, že mám v sobě zkritou úchylku na Yata xD. Zatímco moje dřívější character úchylky se projevily velmi brzy (1. Murasakibara - o tom jsem věděl, projevy byly zpožděny pouze tím, že jsem si to nějakou dobu nechtěl přiznat; 2. Alois - tato úchylka se projevila naprosto okamžitě), tahle se vážně pěkně schovávala. Ani by mě nenapadlo, že bych Yata mohl mít za nej postavu v Noragami (tuto roli jsem připisoval Yukinemu), natož, že by mohl stát po boku Mu-kuna a Aloiska. Akicon mi přinesl nečekané poznání :D .


A toto nás odkazuje na poslední pozitivum Akiconu, které již souvisí s tématem cosplay. Jednak jsem měl možnost špehovat spoustu božích cosplayerů - z nich nejvíce cosplayera Yata, to byl velmi důležitý fakt při odhalení mé úchylky XD. Jinak také úžasné cp z Owari no Seraph, naprosto kawaii Hira (Big Hero 6), z kterého se mi chtělo plakat pokaždé, když se tak smutně naklonil přes zábradlí Q__Q nebo neméně rozkošného Jacka Frosta, za kterým jsem si chvíli myslel, že snad půjdu, protože mi v několika chvilkách přišel takový odstrčený. Co bych tedy rozhodně chtěl, je kontakt na toho Yata, bohužel jsem nejspíš přecenil své stalkerské schopnosti. Hledal jsem ho dneska celý večer TTwTT. Ale krom stalkerování cosplayerů jsem se také dost zamýšlel nad vlastním cp plánem, který teď vypadá upe jinak, než můj původní článek a proto chci napsat nový článek...

Moje nové CP plány:

1) Moje CP priority

(to jsou takové ty věci, co fakt chci udělat a při nejlepším skončím u toho, že budu mít paruku, pokud nenajdu oběť, co umí šít XD)

A) Nai (Karneval)

Obrázek je pouze ilustrační. Pořádný obrázek verze, co chci dělat, jsem nenašel. Je to CP, na kterém chci teď pracovat a opravdu opravdu opravdu chci, aby nějak dopadl (nějak dobře, při nejlepším). Už jsem koukal po parukách, ale jsem ke všem velmi kritický. Taky jsem koukal po plyšáčkovi niji a toho už bych vyhlídnutého měl :D .

B) Oliver (Vocaloid)

Oliver už byl v původních plánech, ale přesunul se mezi priority a to hned ze dvou důvodů. Zaprvé se mi ho prostě chce dělat a zadruhé bych měl k sobě nejspíš YOHIOloida, pokud ho můj seme vážně udělá :3

2) CP odložené na dobu neurčitou

Tady jsou cosplaye z původního seznamu, které přežili mé velké vyřazování (jinak řečeno, tento nový seznam bude řekl bych o dost kratší a také lehce realističtější, než ten původní).

A) Mikaze Ai (Uta no Prince-sama)


Ai byl vždy mojí hlavní prioritou, dokonce už mám na něho paruku, jenomže ta mě v pátek před odjezdem na Akicon tak vytočila, že si nejsem jistý, kdy se jí zvládnu zase dotknout. Navíc s tím, jak můj Ai dopadl jsem absolutně nespokojený. Na lepší cp zaprvé potřebuji svou šicí oběť a zadruhé nějaké popostrčení typu, že by se mi ozvala slečna, která na posledním Velkém otaku sraze chtěla mého Aie do své cp skupiny s představou, že sestaví celé Quartet Night.

B) Sakamaki Kanato (Diabolik Lovers)

Tak Kanato byl původně mezi cosplayi, které jsem vážně věřil, že udělám, takže nejspíš není překvapením, že se té myšlenky tak snadno vzdát nechci.

C) Ronald Knox (Kuroshitsuji)


V původním seznamu se nacházelo celkem dost Kuroshitsuji postav. Z těch všech přežil pouze Ronald a to prostě proto, že já tu jeho kosu smrti vážně chci XD. Ano, touha vyrobit si vlastní sekačku mě stále nepřešla xD.

3) O čem jsem ještě přemýšlel...

Od sepsání prvního seznamu CP plánů jsem kromě Naie přemýšlel ještě nad třemi postavami, které se v původním seznamu neobjevily. Zatímco Nai se stal (hlavně díky mému sememu XD) mou nejvyšší prioritou, zbylé tři jsou tak na pomezí "udělat či neudělat". A z toho, kolik cosplayů je v tomto seznamu před nimi, a že z původního obrovského seznamu jsem zatím vůbec nic nezrealizoval (Ai se nepočítá, ten dopadl katastrofálně), tak si myslím, že to jsou všechny tři vážně pouze úvahy. I tak si je sem ale dám, protože tenhle článek bude jednou myslím sloužit spíše jako můj způsob, jak si zapamatovat, co jsem chtěl udělat, než článek pro čtenáře, jelikož zde žádní čtenáři nejsou.

A) Aoyagi Ritsuka (Loveless)

Chvíli jsem o něm přemýšlel poté, co jsem konečně viděl anime (dřív jsem pouze četl mangu, tedy to, co z ní bylo přeloženo do češtiny XD). Když jsem před lety četl mangu, v některých věcech jsem se v Ritsukovi tak viděl a v těch ostatních tak moc chtěl být jako on, že jsem na své fb stránce (Anime, yaoi and vocaloid) začal používat přezdívku "Ritsuka". Mám ji dodnes, jelikož už se mi to nechce měnit a protože Ritsuka je takové časté jméno, že si pod ním ani hned nepředstavím zrovna Ritsuku z Loveless. V poslední době jsem znovu tuto přezdívku začal používat aktivněji, i když spíše než přezdívka je to pseudonym, jelikož mi tak nikdo neříká XD. No takže proto. Ale to jsou celkem... slabé důvody na to, abych o tom vážně reálně přemýšlel.

B) Saotome Yoichi (Owari no Seraph)

Tohle je jeden z těch cosplayů, nad kterým jsem začal přemýšlet, jelikož jeho jméno využívám jako podpis na fb stránce (Owari no Seraph CZ/SK). Bohužel důvod je to tak chabý a cosplay tak složitý, že o realizaci tohoto nápadu silně pochybuji.

C) Fujimori Sunao (Sukisyo)

Tento nápad je podle mého ze všech těch nerealistických nápadů ten nejméně realistický. Napadlo mě to proto, že anime Sukisyo pro mě hodně znamená. Taková moje srdcovka... ale ne, nemyslím si, že bych Sunaa někdy cosplayoval.

A tohle by bylo k tomuto článku vše. Vůbec jsem se kvůli němu nenaučil literaturu a zítra mě neprobudí ani deset atomových bomb, ale jsem rád, že jsem jej dokončil ^^ .

Váš lord Samuel K. Shion
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama