Anime: Sekaiichi Hatsukoi

17. dubna 2016 v 12:03 | Samuel K. Shion |  Anime
Úvodní kecy:
Ahoj. Ano, ještě jsem neumřel. Tadá! Tak po sto letech napíšeme zase nějaký článek pro ty, co to nečtou. Jej! Vím, že jsem říkal, že budu ta anime brát podle abecedy, ale momentálně jsem nemocný, tak jsem nějaká ta anime zkouknul a rád bych to sepsal, dokud jsou mé emoce ještě čerstvé xDD. Uvidíme, zda se dokopu k sepsání víc jak jednoho anime xDD.

Název: Sekaiichi Hatsukoi

Počet epizod: 12

Žánr: romantika, shounen ai, uměníDěj:
Hlavní postavou je Onodera Ritsu, který nechce pracovat v otcově nakladatelství, protože mu to všichni zaměstnanci závidí. Rozhodne se tedy přejít do jiného nakladatelství, jenže tam ho umístí do úseku editování mangy, s čímž nemá nejmenší zkušenosti, a ještě ke všemu dostane despotického šéfa jménem Takano. To nejhorší ale má před sebou… Později zjistí, že Takano ve skutečnosti změnil kvůli rozvodu svých rodičů jméno a je to jeho bývalá první láska a po deseti letech se znovu setkávají… (zdroj: http://anime.akihabara.cz/anime/Sekaiichi-Hatsukoi-TV-2011 )

Rok vydání: 2011

Můj názor:
Kde bych začal? Nečekejte ode mě nějakou negativní kritiku, jelikož mě toto anime velmi okouzlilo. Možná si říkáte, jestli mi není trapné, psát kritiku na už dávno zdrbané anime xD. Ne, není. Zaprvé, stejně to tu nikdo nečte, zadruhé snažím se vyhybat se období, kdy je něco in, takže pochopte, že jsem to nemohl vidět, když na to koukali všichni xD. Takže... moje první pocity, když jsem poprvé zapnul Sekaiichi Hatsukoi: Proč se ta postava jmenuje Ritsu? xDDD Jako vážně, kromě Samuel K. Shion používám také japonský pseudonym Ritsuka Hachidori a poslední dobou, ať koukám na cokoli, vždycky je tam nějaký nebo nějaká Ritsu XDD.


Jinak se omlouvám, jestli doprovodné obrázku budou remixem první a druhé řady, jelikož jsem je viděl hned po sobě a splývají mi dohromady XDD. Co se týče děje, tak vážně pecka. Prostředí, kde se toto anime odehrává, mě úplně uchvátilo. Dá se říct, že mi to pomohlo se někam nasměrovat i v mém vlastním životě. Kdo mě zná, tak si určitě bude mumlat pod vousy, jak jsem se zase nechal ovlivnit anime a jak jsem blbej a kdesi cosi, ale o to tady přeci nejde. Odmalička chci být spisovatel a odmalička mě v tom dospělí podporují, jenže člověk dospěje do stádia, kdy pochopí, že to nebude stačit, nemůžu počítat s tím, že mě to uživí. Chtěl bych vystudovat češtinu a Sekaiichi Hatsukoi mě donutilo se zamyslet nad tím, proč bych měl ve volbě stálého zaměstnání chodit tak daleko od češtiny a knih, když mohu dělat třeba redaktora. Ale je mi jasné, že můj životní příběh vás nezajímá xDD. Pojďme dál...


Teď k postavám. Nemůžu říct, že bych měl oblíbenou postavu, dokonce ani pár. VŠECHNY JSOU BOŽÍ!!! Vezmu to postupně... Onodera! Tak to je takovej správnej ťuňťa xD Není to láska, nemůže to být láska. Jasně xD. Zamilovanej až po uši xD. Takano! Tak ten by mi normálně asi vadil, tyhle povahy moc nemusím, ale skvělý seme pro Onoderu, takže odpuštěno :3 . Chiaki! Taky správnej týpek. Autor romantiky, který ani nepozná, když je do něj někdo zamilovaný XD. To, jak se pořád snažil dopátrat se toho, kdo má koho rád, mě dostávalo xD. Tori! Takového semeho bych potřeboval XD, umí vařit XDD. Ne, dobře, na mě by byl až moc vážnej xD Ale jako anime postava super xD. Yuu! Tak toho bych si raději nechal, až budu komentovat druhou řadu. Dokážu si představit, že ho asi moc lidí v lásce nemá, ale podle mého je to borec! Nejspíš jeden z kandidátů na nejoblíbenější postavu. Kou! On je vážně totálně nádhernej p_q. Asi bych se do něj taky zamiloval. Takový hrozně na pohodu človíček, ale dokáže být i tvrdej, když jde o jeho lásku :3 . Další kandidát xD. A nakonec jsem si nechal Kisu. Kisa-san! Ten je mi asi nejbližší z ukňat, ale víc si asi taky nechám až k druhé řadě xP. Další postavy popisovat nebudu, jelikož by to bylo nekonečné. Každopádně, kdybych si z těch tří párů měl vybrat, jaký vztah bych chtěl mít já, tak by to asi vyhráli Kou a Kisa ^^ .


Abychom to už nějak ukončili... k openingu a endingu. Tak opening jsem znal už spoustu let předtím, jelikož prostě Shuuhei Kita


A to je konec. Snad to nebyl tak hrozný článek. Pokračovat bych tedy měl asi s Sekaiichi Hatsukoi 2, uvidíme. Teď si nejspíš zase na chvíli lehnu xD.
Zatím ^-^

Váš lord Samuel K. Shion
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama